Technik pro správu dat s němčinou

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člena do týmu, který má alespoň okrajové zkušenosti s konstrukcí a vyzná se ve výkresové dokumentaci. Pokud máš tyto zkušenosti, baví tě práce s daty, umíš si dát souvislosti dohromady a dokážeš si svou práci obhájit, pak hledáme právě TEBE!

budeš editovat kmenová data pro členy tvého kmene (kmen = celá společnost)
zakládání, opravování a odstraňování dat v ERP systému, který je v němčině
používaný ERP systém je na bázi SAPu - budeš zaškolen, takže se není čeho bát
data budeš získávat z výroby, konstrukce, skladu náhradních dílů
je třeba poskytovat uživatelskou podporu ostatním členům kmene
komunikovat budeš s výrobou, konstruktéry a také s německými náčelníky kmene
budeš tvořit návody pro uživatele systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

stabilní zahraniční společnost, která neustále roste
možnost zaučení v zahraničí a dalšího vzdělávání
jazykové kurzy zdarma 1,5 hodiny týdně (AJ + NJ)
možnost individuálních intenzivních kurzů
nástupní bonus 10 000 CZK (pokud vydržíš půl roku)
25 dnů dovolené
13. plat - rozdělen do mzdy
příspěvek na dojíždění již od 8 km
dotované stravování - výběr z 5ti jídel (30 až 50 Kč)
firemní školka (6:00 - 18:00) - i menší děti mohou nastoupit
zvýhodněný tarif T-Mobile

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma, která nabízí komplexní řešení pro automatizované skladování. Společnost má matku v Německu, takže proto je němčina základním jazykem tohoto kandidáta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

strojírenství, Inventor, technik přípravy výroby

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Administrace SAP - Základy
Autodesk Inventor - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vzdělání technického směru - technicky znalý člověk
orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
měl bys mít základní znalost norem v Inventoru
němčina na komunikativní úrovni
Excel - uživatelská znalost, vědět jak se pracuje s databází, umět zadávat příkazy
schopnost komunikovat s kýmkoliv a vyřešit daný problém
musíš mít kapacitu se neustále učit
dobrá PC gramotnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3671547  Datum zveřejnění: 17.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc