Konstruktér ve vývojovém týmu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hranice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsícpříspěvek na dopravu, náborový příspěvek, 13.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme parťáka do týmu, který má zájem se podílet na vývoji nových produktů a zařízení ve stabilní mezinárodní společnosti, která dodává systémy pro skladování a logistiku výrobních závodů, provozů, dílen a logistických center.

tvorba úplné výrobní dokumentace (3D modely + výkresy)
spolupráce na vývoji nových produktů a zařízení
spolupráce při návrhu skladovacích zařízení a skladů
práce v kolektivu (mechanická + elektro konstrukce)
komunikace se zahraničními pobočkami - Švýcarsko, Německo
pracuješ většinou na více projektech najednou
komunikace se zákazníkem (telekonference)

Zaměstnanecké výhody, benefity

stabilní zahraniční společnost, která neustále roste
možnost zaučení v zahraničí a dalšího vzdělávání
jazykové kurzy zdarma 1,5 hodiny týdně (AJ + NJ)
možnost individuálních intenzivních kurzů
pružná pracovní doba (fixní část 8:00 - 14:00)
nástupní bonus 10 000 CZK (pokud vydržíš půl roku)
25 dnů dovolené
13. plat - rozdělen do mzdy
příspěvek na dojíždění již od 8 km
dotované stravování - výběr z 5ti jídel (30 až 50 Kč)
firemní školka (6:00 - 18:00) - i menší děti mohou nastoupit
zvýhodněný tarif T-Mobile

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá společnost, která dodává logistické systémy pro skladování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
SAP - Základy
SolidWorks - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání strojírenské
znalost 3D CAD systémů (Inventor nebo Solidworks)
komunikativní němčina nebo angličtina
zkušenosti z pozice konstruktéra
znalost stavby strojů a základní orientace v mechanice
základní znalost strojírenské technologie
orientaci ve výkresové dokumentaci
pečlivost a cílevědomost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3671550  Datum zveřejnění: 17.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsícpříspěvek na dopravu, náborový příspěvek, 13.plat