PLC programátor

Randstad s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- účast na zahraničních projektech. Součástí náplně práce jsou časté služební cesty
- zajištění programování průmyslové automatizace, PC, PLC aplikace a vizualizace
- uvedení linek a strojů do provozu, oživování strojů, servisní činnost
- tvorba HMI aplikací

Informace o mzde

- motivující platové ohodnocení - propracované benefity - proplácení cestovních náhrad a další příplatky na cestách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení
- kvalitně nastavený bonusový systém
- proplácení cestovních náhrad a další příplatky na cestách
- služební auto i k soukromým účelům
- flexibilní pracovní doba, možnost domluvy na home-office
- osobní růst, školení, možnost profesního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká společnost, která se zabývá průmyslovým programováním, servisní činností a uváděním linek do provozu v zemích po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máš rád cestování? Chceš poznat slunné exotické země či kulturu skandinávských zemí a nebo i malebné bavorské prostředí? Nebaví tě jen tak doma sedět na zadku? Jsi technický typ a víš co je to PLC i případně jak v něm programovat? Tak se přidej do české společnosti, která se zabývá průmyslovým programováním, servisní činností a uváděním linek do provozu v zemích po celém světě.

co od Vás očekáváme

- vzdělání technického směru je nutností
- chybějící praxi je možno doplnit díky zaškolení, které společnost poskytuje
- časovou flexibilitu a chuť cestovat
- bydliště ideálně na jižní Moravě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Adam Prokopec
E-mail: poslat životopis
ID: 3709954   Datum zveřejnění: 4.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   - motivující platové ohodnocení - propracované benefity - proplácení cestovních náhrad a další příplatky na cestách