Mechanical Designer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

konstrukční návrhy automobilových zámků
provádění základních technických výpočtů
tvorba 3D modelů a výkresů
kooperace s projektovým týmem
provádění technických změn
podílení se na vývoji nových dílů
komunikace s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce ve stabilní německé společnosti a možností kariérního růstu
13. plat, odměny před dovolenou, Vánoci a podíl na zisku společnosti
možnost stáží v zahraničí
příspěvek na dopravu již od 2 km
flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje
celý oběd (3 chody) pouze za 25 Kč
firemní lékař, fyzioterapeut a psycholog
jesle, školka, odpolední klub pro děti do 15 let, letní tábory
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
flexibilní systém elektronických benefitů
programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro konstrukční tým budeme hledat několik šikovných konstruktérů do stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí, která vyrábí komponenty do automobilů prémiových značek a každé druhé vozidlo na celém světě vlastní některý z jejich produktů. Jste detailista, máte zkušenosti s vývojem v konstrukci a domluvíte se bez problému anglicky?

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, konstruktér v automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CATIA - Základy
Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání ve strojírenství
znalost CATIA 5 nebo jiného konstrukčního SW
angličtina na komunikativní úrovni
němčina výhodou, nikoli podmínkou
technické a tvůrčí myšlení - schopnost samostatně tvořit
orientace na cíl a tah na branku
důslednost při řešení problémů
flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti