Tiskař – možnost výdělku až 60 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Chrášťany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsícnormový systém, bonusy, prémie, odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat Váš den:
• Budete se podílet na výrobě samolepicích etiket
• Rozmanitá práce v čistém a rušném prostředí
• Práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny a krátký/dlouhý týden)
• Tisk a celková příprava stroje k tisku
• Kontrola vyladění stroje a samotného tisku
• Manipulace s lehčími věcmi
• Dodržování výrobních a technologických postupů
• Zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
• Rozmanitou práci, která Vás posune vpřed novými znalostmi, vzděláním a osobním růstem v polygrafii
• Rodinné a přátelské prostředí, zázemí stabilní firmy
• Spolupráce se zkušenými kolegy
• Nadprůměrnou a spravedlivou mzdu závislou na vlastním výkonu (normový systém)
• Bonusy za kvalitu, věrnostní bonusy, bonusy k významným životním událostem
• Příspěvek na stravu, penzijní připojištění, multisport kartu
• Pracoviště v Chrášťanech (Praha – Západ)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Naším klientem je jedna z největších a nejmodernějších tiskáren v Česku. Společnost spolupracuje s tuzemskými i zahraničními partnery. Technologickým zaměřením firmy je digitální, ofsetový, inkjetový a UV flexový tisk..

V současné chvíli firma hledá jak zkušené tiskaře, tak technicky zdatné nováčky, kteří se nebojí práce a chtějí být za svoji práci náležitě odměněni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste to právě Vy?
• Máte zkušenosti se zaměstnáním ve výrobě (pokud nemáte, uveďte prosím důvody, proč se na pozici ucházíte v průvodním dopise)
• Dokážete pracovat pod tlakem
• Preciznost a zodpovědnost
• Vhodné i pro kohokoliv, kdo chce pracovat!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3739220  Datum zveřejnění: 14.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsícnormový systém, bonusy, prémie, odměny