Operátor ve výrobě – přímo do kmene (operátor ve výrobě)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Humpolec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše významné klienty v lokalitě Humpolec, hledáme zaměstnance na následující pozice:
Všechny uvedené pozice jsou v jednosměnném provozu!

Operátor ve strojírenské výrobě
23 000 Kč až 25 000 Kč
Technické vzdělání
Praxe ve strojírenské montáži výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro všechny výše uvedené pozice platí:
- Týmové bonusy
- 25 dní dovolené
- Stravenky 85 Kč.
- Kurzy angličtiny
- Cvičení s profesionálním trenérem (1x za 14 dní)
- Vánoční a letní firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3739366  Datum zveřejnění: 14.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 45 000 Kč/měsíc