Plánovač výroby - senior (cca 3 roky zkušeností)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vaše úkoly budou spojeny s plánováním celého procesu:

- odpovědnost za plánovací data v informačním systému (nastavování a korekce)
revize/schválení týdenního plánu výroby, plánu zkoušek a termínů
- dohled nad dodržováním výrobních termínů, sledování a analýza vývoje zpožděných zakázek na denní bázi
- odpovědnost za změny ve výrobním plánu, za plánování výrobních kapacit/případná alokace zdrojů (tzn. spoluovlivňuje OEE výrobních strojů)
- sledování výstupů výroby, dlouhodobých a krátkodobých kapacit výrobního zařízení, limitujících faktorů, eskalace problémů a návrhy řešení kapacitních konfliktů
- řízení a monitoring materiálových zásob/bezpečnostních zásob/ aktivní spolupráce na snižování skladových zásob
- identifikace a kontrola rizik, řešení mezer v procesu, identifikace neefektivnosti
- vývoj a návrhy zlepšení plánovacích procesů, vč. procesů v informačním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- adekvátní finanční ohodnocení s ohledem na Vaše dosavadní zkušenosti
- dobré pracovní podmínky a možnost profesního růstu
- pracovní notebook a mobilní telefon
- další firemní benefity (odborná školení, jazykové kurzy, stravenky, firemní akce atd.)

Informace o náboru

pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na [email protected]

přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobce plastových výrobků pro automobilový průmysl a v oblasti zdravotnictví, který spolupracuje se zákazníky po celém světě, hledá do svého týmu plánovače výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ vzdělání, technického/ekonomického směru
- zkušenosti v oblasti plánování výroby - nejlépe 3 roky
- znalost výrobních technologií a procesů výhodou
- znalost práce na PC – MS Office podmínkou, znalost ERP systému
- schopnost efektivně komunikovat v AJ (min. B1) a ČJ s ostatními odděleními a zákazníky při telekonferencích
- řidičský průkaz sk. B
- analytické myšlení, organizační schopnosti, - flexibilita, zvládání stresových situací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3743424  Datum zveřejnění: 20.8.2019