28 000 - 35 000 CZK

Fajn práce ve výrobě - průměrně 31 000 Kč, přímo do kmene

Randstad s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

výroba produktů dle požadavků zákazníka
práce se stroji i ručním nářadím
kontrola kvality
drobné skladové operace

Informace o mzde

13. a 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč, stravenky v hodnotě 100 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

průměrný výdělek po ZD 31 000 Kč
výdělky přes 40 000 Kč u nejlepších nejsou výjimkou
13. a 14. plat
nástup přímo do kmenového stavu klienta
bonusy za kvalitu a docházku
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
stravenky v hodnotě 100 Kč
odměny při životním jubileu, svatbě, narození dítěte, pracovním výročí
5 týdnů dovolené
Multisport karta
dlouhodobá spolupráce ve společnosti s lidským přístupem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti. Pozice je přímo do kmenového stavu našeho klienta. Nejedná se o stereotypní pásovou výrobu, ale o zakázkovou produkci, kde každý den bude jiný.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Školní 459
39601 Humpolec

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Havlová
Tel.: +420602431603
E-mail: poslat životopis
ID: 3750511   Datum zveřejnění: 29.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   13. a 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč, stravenky v hodnotě 100 Kč