Datový analytik - vhodné pro absolventy/juniory

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi absolventem technické školy, nebo juniorem na pozici datového analytika? Pro mezinárodní IT společnost, působící na pěti kontinentech, hledám nového kolegu. Čeká tě zejména práce s daty a komunikace s klientem i vývojovým týmem.

Co dále tě ještě čeká?
- navrhování reportů
- tvorba dashboards
- denní komunikace v AJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days k tomu
- flexipassy, které můžeš využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
- stravenky
- multisportka
- home office
- moderní office s relaxační místností, kde si můžeš zahrát fotbálek s dalšími kolegy
- různá školení pro tvůj další rozvoj, kurzy angličtiny
- týmové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

analýzy dat

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nadstandardní uživatelskou znalost MS Office - podmínkou ! Znalost je ověřována v průběhu VŘ
- znalost základů SQL
- zájem pracovat v analytickém nástroji Power BI (znalost je výhodou)
- komunikativní AJ - čekají tě prezentace i telekonference
- analytické myšlení, grafický cit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3772915  Datum zveřejnění: 14.1.2020