Junior obchodní zástupce- leasing Brno

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš ekonomické vzdělání, obchodního ducha a láká tě pracovat jako obchodník pro Top firmu v oboru leasingu?

Stabilní společnost s dobrým jménem na leasingovém trhu hledá zdatného obchodníka.

co budeš na této pozici dělat:

•na této nově vzniklé pozici se staneš součástí týmu, který prodává leasingové služby v segmentu malých a středních firem
•čeká tě důkladné zaškolení, po kterém převezmeš plnou obchodní zodpovědnost za svěřené portfolio a budeš jej rozšiřovat o nové kontakty(oblast financování •lehké a těžké dopravní techniky, strojů a zařízení)
•region Brno a okolí
•budeš spolupracovat s kolegy v týmu i napříč týmy
•uvítáme nové obchodní a marketingové nápady a podněty

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zajímavé finanční ohodnocení s bonusovou složkou (vysoký fix + 30% odměna z obratu)
•5 sick days
•1 týden dovolené navíc
•zvýhodněné služby (hypotéky, stavební spoření, penzijní připojištění)
•služební auto
•stravenky
•možnost osobního rozvoje, kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Stabilní společnost s dobrým jménem na leasingovém trhu.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vysokoškolské ekonomické vzdělání
•vyznáš se ve finančních výkazech
•baví tě navazování a rozvíjení vztahů
•jsi aktivní a cílevědomá osobnost, baví tě •překonávat překážky
•jsi aktivní zkušený řidič (máte ŘP sk. B)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3776515  Datum zveřejnění: 27.2.2020