Umíš programovat PLC a máš vyhlášku 50?

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby ve vývoji, konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů a montážních přípravků pro konkrétní provoz, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnika se znalostí PLC.

Náplň práce:

• Servisní práce na zařízeních u zákazníka
• Diagnostika problémů a odstranění závad
• Montáž zařízení a oživení u zákazníka
• Samostatná montážní práce dle výkresové dokumentace ve výrobě zaměstnavatele
• Vytváření kompletní dokumentace

Požadujeme:

• VŠ nebo SOU/SŠ elektro, mechatronika
• Znalost postupů při měření elektrických veličin a oživování elektronických zařízení
• Schopnost číst a orientovat v technické dokumentaci
• Znalost programovacích jazyků (PLC,C, Pascal, …)
• Vyhláška 50/1978
• Schopnost týmové práce a kreativní přístup
• Samostatnost, zodpovědnost, schopnost se rozhodovat
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Anglický jazyk

Nabízíme:

• Individuální přístup ke každému zaměstnanci
• Práce v malém kolektivu
• Projektové odměny za dokončený projekt
• Místo výkonu práce: Liberec

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která poskytuje služby ve vývoji, konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů a montážních přípravků pro konkrétní provoz.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3777632  Datum zveřejnění: 15.4.2020