Sales representative

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás obchod, není pro vás problém převzít zodpovědnost a zároveň chcete mít na starost rozvoj společnosti v dané lokalitě? Přesně pro takovou osobu máme příležitost.

Čeká vás:
- akvizice nových zákazníku v oblasti logistiky
- analýzy trhu a tvorba pipeline
- příprava nabídek a obchodních smluv
- vytváření a udržování vztahu s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- automobil i pro soukromé účely
- finanční ohodnocení odpovídající pozici
- příležitost podílet se na rozvoji společnosti v České republice
- schopnost ovlivňovat prodejní politiku
- flexibilní pracovní dobu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

logistické služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s obchodem a to v oblasti logistiky
- polský nebo německý jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
- samostatnost, spolehlivost a zaměření na výsledek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3798374  Datum zveřejnění: 28.11.2019