Junior Corporate Sales Trader Budapest

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Budapešť, Maďarsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš vystudované finance, ekonomii nebo právo a domluvíš se dobře anglicky?

Práce v ČR Tě neláká a ohlížíš se po práci v zahraničí? Co takhle přestěhovat se do Budapešti?

Čeká Tě historické město, moc fajn lidé a místo ve společnosti, která se velkou mírou podílí na využívání ekologičtější energie.

Co budeš mít nastarosti?

•vyhledávat potenciální zákazníky na přiděleném trhu (průmyslové společnosti)
•péče o zákazníky, cenové nabídky, obchodování, řízení rizik
•starost o zákazníky od úvodního kontaktu až do uzavření kontraktu, prodeje což může trvat 1 den ale také 6 měsíců
•budování na expertízy v oblasti nízkouhlíkového hospodářství, sledování konkurence, zákazníků a pod.
•podporu kolegy na seniorské pozici, který už na českém trhu z Budapešti obchoduje

Zaměstnanecké výhody, benefity

•důkladné zaškolení do problematiky obchodování v energetickém sektoru
•dlouhodobou kariéru s možnosti rychlého kariérního růstu ve společnosti, která je pionýrem v carbon trading
•dynamické mezinárodní prostředí s možností cestovat
•zajímavý fixní plat + pohyblivá složka v závislosti na výsledcích
•možnost podílet se na tom, aby byla naše planeta čistší a zdravější

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Vertis Environmental Finance

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

finance, ekonomie, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•čeština ke Tvůj rodný jazyk a domluvíš se také anglicky na úrovni B2 (komunikace v rámci firmy)
•vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, finance nebo právo (stačí Bc. titul)
•výhodou jsou zkušeností na obchodní pozici, ale pozice je vhodná i pro absolventa/u s obchodním duchem
•zajímáš se o trhy, makro a mikro ekonomické záležitosti
•jsi dobrý/á v komunikaci a řešení problémů
•ochotu se přestěhovat do Budapešti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3800706  Datum zveřejnění: 1.11.2019