Data Manager (Machine Learning)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s pozicí, na které jste byl zodpovědný za zpracování/ vyhledávání dat? A už jste vedl lidi a máte zkušenost s Pythonem? Pokud ano, mám pro vás příležitost do mezinárodní společnosti.

Co vás na pozici čeká?

- vedení týmu (5 členů) zodpovědného za vyhledávání/ shromažďování dat
- vytváření, zavádění a vyhodnocování technologií pro "procházení" webu
- vyvíjení algoritmů strojového učení (machine learning)
- práce napříč různými odvětvími, stanovení strategií, metrik

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days k tomu
- flexipassy, které můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
- stravenky
- roční bonusy
- multisportku
- home office
- moderní office s relaxační místností
- různá školení pro váš další rozvoj
- týmové akce, párty - Archery game, Laser game, Motokáry aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj SW

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost na obdobné pozici alespoň 4 roky
- zkušenost s vedením lidí a řízením projektů
- pokročilou angličtinu (min. B2)
- znalost jazyku Python

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3802167  Datum zveřejnění: 4.11.2019