Technik kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- koordinace činností v rámci reklamací (analýzy; nápravná opatření + sledování stavu jejich plnění)
- spolupráce s dalšími odděleními společnosti
- komunikace/ jednání se zákazníky v oblasti kvality
- zodpovědnost za přístup na zákaznické portály/ jejich pravidelné kontroly
- audity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- roční prémie i pololetní bonusy
- týden dovolené navíc (celkem 25 dní)
- závodní stravování (oběd za 32,- CZK)
- dojezdový příspěvek 2,- CZK/km
- pravidelné zvyšování mzdy
- flexibilní pracovní doba
- smlouvu na dobu neurčitou
- smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba částí vozidel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předchozí zkušenost na dané pozici (automotive výhodou)
- komunikativní znalost AJ i NJ (úroveň B2) - PODMÍNKOU
- znalost norem ISO 9001, ISO TS 14001, ISO TS 16949
- aktivní přístup, analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3808445  Datum zveřejnění: 5.12.2019