Reagujte bez životopisu

Práce ve výrobě v Rožnově s náborovým příspěvkem 18 000 Kč!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
1. máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat jen 7,5 hodin denně a vydělat si vyšší mzdu než kdy dřív? A navíc získat NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK V HODNOTĚ 18 000 Kč? Nyní navíc s navýšenou mzdou až 21 800 za měsíc a s výhledem dalšího navýšení. Nastupte ihned, doporučte nám vaše známé a k tomu všemu získejte navíc 5 000 Kč za každého z nich a také odměny 15 000 Kč před dovolenou a Vánoci.

Možnost získat nástupní bonus je časově omezená, tak dlouho neváhejte a zavolejte nám třeba hned na telefonní číslo 778463528.

Co Vás v práci čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Co Vám nabídneme?

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti, odměny před dovolenou a Vánoci až 15 000 Kč. Přispějeme vám na dopravu do práce až 1 125 Kč za měsíc a užijete si týden dovolené navíc. A k tomu všemu NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK v hodnotě 18 000 Kč!

Možnost získání náborového příspěvku platí pro nástupy do konce roku. Bližší informace ohledně podmínek pro výplatu příspěvku vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

Zdá se vám trávit 12 hodin v práci dlouho? U nás pracujete jen na 7,5 hodinové směny od pondělí do pátku a víkendy si užijete s rodinou!

Rozmazlujete se a cvičíte rádi? V rámci nabízených benefitů si za zvýhodněné ceny můžete zacvičit jógu, spirální stabilizaci nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Také vám nejvíce chutná to, co nemusíte vařit? Nabízíme kompletní oběd jen za 25 Kč!

Rádi byste pracovali v kolektivu svých známých? Doporučte nám své přátele a získejte navíc bonus 5000 Kč za nástup každého z nich!

Koho hledáme?

Každého, kdo je spolehlivý a zodpovědný. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, rádi vás zaškolíme.

Jak se přihlásit?

Pokud Vás zaujala naše nabídka zavolejte na tel. číslo 778 463 528. Budeme se těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma byla založena roku 1908 v Berlíně. Zaměstnává více 26 000 lidí a to ve 23 zemích světa. K předním zákazníkům patří - Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Jaguar, Ford, Fiat, atd. V České Republice jsou 2 závody a to od roku 2003. Výroba je zaměřena na manuální a elektrická polohovadla sedadel, elektromotory ABS, ventilátory pro vytápění a klimatizace, dále také na zámky do zadních a bočních dveří u osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3808764  Datum zveřejnění: 12.11.2019