Reagujte bez životopisu

Operátor ve strojírenství

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Chabařovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 500 - 24 000 Kč/měsíc• velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / až 24 tis / při běžném fondu pracovní doby

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž výrobků
• obsluha stroje, drobná údržba
• příprava polotovaru/výrobku, části výrobku k dalšímu zpracování
• kontrola kvality hotových výrobků
• balení hotových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• bonus za doporučení kandidáta 3000,-Kč
• 13. + 14. plat
• závodní stravování
• při nástupu obdržíte pracovní oblečení, neplatíte též nic za vstupní LP

Informace o náboru

Pro klienta se sídlem v Ústí nad Labem Chabařovicích hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby! Za dobře odvedenou práci nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení! V případě Vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném emailu nebo telefonu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, pro kterou hledáme spolehlivé zaměstnance, je součástí kanadské nadnárodní společnosti, která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. Zaměřuje se na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuálně zručný, šikovný, svižný
• spolehlivý a loajální s chutí do práce
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
• časově flexibilní - práce na směny, nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3808915  Datum zveřejnění: 12.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 500 - 24 000 Kč/měsíc• velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / až 24 tis / při běžném fondu pracovní doby