Nákupčí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kyjov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nákup zboží a materiálu, průběžné sledování skladových zásob zboží
• vytváření objednávek
• pravidelné jednání se stávajícími dodavateli
• tvorba forecastů, přehledů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní zázemí etablované zahraniční společnosti
• platové podmínky odpovídající výkonu
• příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
• práci v přátelském dynamickém kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Za posledních 100 let se jeho spolehlivé školní a kancelářské produkty pro každého za férovou cenu stávají jednou z nejznámějších značek v Německu. Společnost se touto cestou vydala již v 60. letech a byla první společností, která představila funkční produkty, jako jsou barevné podložky na malování s trendovými motivy. Nabízí širokou škálu kancelářských potřeb a školních pomůcek v módních provedeních.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• předchozí zkušenost s nákupem
• dobrá znalost MS Office, především Excel
• angličtina na komunikativní úrovni
• skvělé komunikační dovednosti a dobré analytické myšlení
• zodpovědný a samostatný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3809068  Datum zveřejnění: 12.11.2019