Mistr výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost jako směnový nebo hlavní mistr? Zvládáte více úkolů najednou a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, mám pro vás příležitost na pozici Mistra do české společnosti.

A co vás na pozici čeká?
- řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků
- dohled nad plněním úkolů v termínech a požadované kvalitě
- zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
- evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- stravenky v hodnotě 70,- CZK
- školkovné 500,- CZK/měs.
- dny dovolené navíc (celkem 26 dní/rok)
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- Benefit karta (500,- Kč / měsíc), kterou můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
- systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy
- nástup možný ihned/ dohodou
- smlouva na dobu NEURČITOU

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací vám poskytnu telefonicky nebo při osobním setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání strojírenského směru
- zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky (oblast strojírenství)
- ŘP sk. B
- schopnost vést/ organizovat/ motivovat tým pracovníků
- samostatnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3809627  Datum zveřejnění: 5.3.2020