Specialista zákaznické kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

komunikace se zahraničním zákazníkem a řešení reklamací přímo s ním
tvorba 8D reportů a používání nástrojů kvality pro řešení reklamací
komunikace se zákaznickým a výrobním týmem
spolupráce při sestavování a aktualizaci kontrolních plánů
příprava na zákaznické audity
reporting kvality na pravidelné bázi
podpora interní kvality při řešení interních reklamací a reklamací týkajících se dodavatele
čtení technické dokumentace
aktivní podpora náběhu nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce ve stabilní německé společnosti a možností kariérního růstu
13. plat, odměny před dovolenou, Vánoci a podíl na zisku společnosti
možnost stáží v zahraničí
příspěvek na dopravu již od 2 km
flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje
celý oběd (3 chody) pouze za 25 Kč
firemní lékař, fyzioterapeut a psycholog
jesle, školka, odpolední klub pro děti do 15 let, letní tábory
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
flexibilní systém elektronických benefitů
programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme další členy do týmu zákaznické kvality ve stabilní německé společnosti, která vyrábí produkty pro automobilový průmysl. Pokud jste člověk zapálený do kvality v automotive, nemáte problém jednat se zákazníky a domluvíte se bez problému anglicky tak čekáme právě na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/SŠ vzdělání – obor strojírenství, kontrola a řízení jakosti, elektro, metalurgie
min.3 roky praxe na obdobné pozici
komunikativní angličtina (znalost německého jazyka výhodou)
znalosti metod kvality, 8D report, FMEA, statistických metod

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3817026  Datum zveřejnění: 30.3.2020