Nový rok, nová práce! - dělník/dělnice

Randstad s.r.o.

Místo práce
K Celnici, Opava-Vávrovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmínky (brutto)
135 - 155 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Užijte si vánoční svátky v klidu a pohodě. Vše potřebné vyřídíme ještě nyní a po novém roce vás čeká lepší práce bez stresu ze zařizování. Budete se podílet na výrobě sušenek Oreo, Milka, BeBe, Belvita, Fidorka, Kolonáda a další pro celý svět. Pracujete v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu. Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby na hlavní pracovní poměr i brigádu.
Vyděláte si průměrně 135 – 155 Kč/hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• průměrná mzda 135-155 Kč/hod hrubého
• dlouhodobá spolupráce na HPP nebo brigáda, podle vašich preferencí
• 5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
• dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
• každý rok v dubnu navýšení mzdy
• extra bonus na přesčas o víkendu

Informace o náboru

• nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
• kontrola kvality produkce
• balení výrobků a obsluha výrobní linky
• sbírání výrobků
• čištění výrobních linek
• doplňování obalů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Láká Vás vůně sušenek a práce v příjemném a čistém pracovním prostředí? Pojďte s námi vyrábět Vaše oblíbené sladké pochoutky, BeBe, Fidorka, Oreo, Kolonáda, Milka,atd. Pracujete pro předního výrobce oplatek a sušenek, v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu na světě. Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby. Vyděláte si průměrně 135 – 155 Kč/hod.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vše potřebné vás naučíme, předchozí zkušenosti nejsou potřeba
• vhodné pro absolventy
• nástup od LEDNA 2020
• věk min. 18 let
• ochotu pracovat ve směnném provozu, dojezd na směny
• čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Dolní náměstí 21
746 01 Opava

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Kubelová
Tel.: +420775430387
E-mail: poslat životopis
ID: 3822870  Datum zveřejnění: 2.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135 - 155 Kč/hod.