Elektromechanik / elektroúdržbář - práce v Ostravě, mzda dle domluvy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v Ostravě?

Chcete pracovat v nadnárodní společnosti?

Své znalosti v oboru chcete i nadále prohlubovat?

Máme pro vás skvělou pracovní příležitost v Ostravě, pro stabilní společnost hledáme nové kolegy na pozici "Elektromechanik".
Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

na starosti budete mít

- zjišťování a následné odstraňování závad na výrobních linkách a zařízení

směnnost

- 12-ti hodinové směny (06:00-18:00 či 18:00-06:00) v režimu krátký/dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky
- Multisport karta na sportovní a regenerační programy
- cafeterie - příspěvek na oblast kultury a zdraví, penzijní a životní připojištění
- čisté pracovní prostředí + pitný režim na pracovišti
- práce se zajímavou technologií
- kariérní růst, získání nových zkušeností
- zázemí mezinárodní perspektivní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost působí v oblasti bezpečnosti a identity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost vyhlášky č. 50 / 1978 Sb., §6
- znalost elektrických, pneumatických, hydraulických systémů výrobních zařízení
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
- trestní bezúhonnost
- anglický jazyk - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3844139  Datum zveřejnění: 9.1.2020