Obchodně technický referent prodeje

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti , která se zabývá prodejem značkových ventilátorů, vzduchotechnických dílů a montážního materiálu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodně technický referent prodeje.

Náplň práce:

- Jednání se subdodavateli a zákazníky
- Zadávaní objednávek do systému a jejich vyřizování
- Poradenská činnost
- Nejedná se akvizici

Požadujeme:

- SŠ či VŠ vzdělání technického směru
- Praxe výhodou, není podmínkou
- Výhodou – práce v obchodě, klientském servisu s technickým zbožím

Nabízíme:

- Kariérní růst
- Práce ve stabilní společnosti
- Benefity: stravenky, možnost flexibilní pracovní doby, prémie na základě výsledků společnosti
- Místo výkonu práce: Praha ( stanice metra Vyšehrad)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost , která se zabývá prodejem značkových ventilátorů, vzduchotechnických dílů a montážního materiálu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3844156  Datum zveřejnění: 9.1.2020