Check - IN agent

Randstad s.r.o.

Místo práce
Aviatická, Praha 6-Ruzyně, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká vás rozmanitá práce v atraktivním prostředí mezinárodního letiště? Hledáme nové kolegy a kolegyně pro péči o odbavování pasažérů na Letišti Václava Havla v Praze. Potřebujete pouze dobrou znalost angličtiny a příjemné vystupování, všechno ostatní vás naučíme.

Co je náplní práce?:
Budete se starat o odbavování pasažérů v odletové hale nebo u vstupu do letadel. Práce je pestrá a všechno vás hravě naučíme během vstupních školení.

Čeká vás zejména:
- kontrola cestovních dokladů
- práce v systémech leteckých společností
- kontrola letenek a přání šťastného letu na gatech
- mnoho dalších zajímavých úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na Letišti Václava Havla v Ruzyni. Musíme pokrýt dobu všech odletů, a proto se pracuje na směny se střídáním dlouhého a krátkého týdne. Týdenní hodinová náplň je ale zkrácená (36,25 hod/týdně) a je prostor i na odpočinek mezi odlety.

- práci v nepřetržitém směnném provozu (36,25 hod/týdně)
- krátký/dlouhý týden - a tedy více času na odpočinek, rodinu nebo koníčky ve volných dnech
- garantujeme příplatky za přesčasy, víkendy, svátky
- pracovní úvazek formou HPP (případně i DPČ)
- každodenní využití angličtiny
- kvalitní vstupní zaškolení
- možnost postupu na seniornější role
- slušivou pracovní uniformu
- odpočinkovou místnost na kávičku mezi odlety
- možnost nástupu IHNED

Chcete se k nám přidat? Neváhejte a přihlašte se ještě dnes! Těšíme se na vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rozsáhlé zkušenosti s odbavením cestujících, leteckého nákladu, technického odbavení letadel i letadel všeobecného letectví

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Matěj Červinka
Tel.: +420777356064
E-mail: poslat životopis
ID: 3844406  Datum zveřejnění: 9.1.2020