Servisní trenér/trenérka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného/šikovnou a zkušeného/zkušenou uchazeče/uchazečku na pozici Servisního trenéra/trenérky, který/á posílí tým technického oddělení.

Náplní práce bude:

 Sebevzdělávání
 Zvětšování svých odborných znalostí ve stále zdokonalující se a inovované manipulační technice
 Provádět školení servisních techniků, u kterých bude též podporou v případě komplikovanějších servisních zásahů
 Pomocí svých znalostí může asistovat při prodeji strojů i náhradních dílů,
 zabezpečí firemní zázemí,
 Bude v kontaktu s centrálou v Německu (AJ nebo NJ)
 Bude provádět běžnou administrativu technického úseku

Požadujeme:

 SŠ vzdělání – ideálně v elektro oboru
 Vyhláška 50/1975 SB
 AJ na komunikativní úrovni
 Práce a zkušenost v SAP výhodou
 Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

 Pracovní doba 7:00 - 15:30
 Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
 Zajímavé firemní benefity, např. 5.týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, právní a psychologické poradenství, stravenky 120Kč
 Zaškolení a následná odborná produktová školení
 Služební notebook, mobilní telefon i k soukromému užití
 Služební vozidlo i k soukromému použití
 Systém neustálého vzdělávání a zvyšování kvalifikace
 Příjemný pracovní kolektiv
 Moderní pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost, která patří k vedoucím dodavatelům vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a nejmodernějších systémů intralogistiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3852420  Datum zveřejnění: 20.1.2020