Servisní technik pro jižní Čechy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zručné uchazeče, kteří budou provádět servisní činnosti přímo u zákazníka, udržovat zákaznické kontakty, vyhotovovat servisní nabídky apod.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

 Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
 Zajímavé firemní benefity, např. 5. týden dovolené, příspěvek na penzijní/úrazové pojištění; právní a psychologické poradenství; systém školení a vzdělávání
 Zaškolení na centrále v Praze a následná odborná produktová školení
 Servisní vůz vybavený kompletním nářadím
 Digitální katalog ND, servisní SW
 Pracovní notebook, telefon i pro soukromé účely

POŽADAVKY K PRACOVNÍ POZICI:

 SŠ technického směru nebo vyučen s maturitou
 Základní až mírně pokročilé znalosti elektriky, mechaniky, hydrauliky podmínkou
 Praxe v oboru oprav manipulační, zemědělské a stavební techniky výhodou
 Uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
 Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se
 Čistý trestní rejstřík
 Základní znalost Nj nebo Aj výhodou
 Bydliště: České Budějovice a okolí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jeden z vedoucích poskytovatelů manipulační techniky a služeb v oblasti intralogistiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3863924  Datum zveřejnění: 5.2.2020