Mistr výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Vamberk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici mistra výroby. Společnost má závod v jižní části Královehradeckého kraje. Je spjata s automobilovým průmyslem, ale zároveň je dodavatelem i pro další průmyslová odvětví např. stavebnictví, energetika, zpracovatelský průmysl a další. Společnost má delší než 100 historii a pevné místo na trhu v oboru strojírenství. Nyní nabízí místo v týmu technicky a koordinačně zdatnému pracovníkovi, který má zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
Je to práce pro Vás? Dejte nám o sobě vědět.

Co Vás čeká:
zodpovědnost za svěřený výrobní úsek
denní komunikace s podřízenými pracovníky (cca 30 operátorů na směně), vedoucím výroby, oddělením technologie a údržby
dohled nad pracovní a technologickou kázní
plnění úkolů tak, jak se očekává tzn. ve správném množství, požadované kvalitě a čase
odměňování, dohled a organizace práce ve svěřeném úseku
zajišťování bezpečnosti práce

Co Vám nabídneme:
nástup ihned nebo dohodou
práci ve směnném provozu
možný profesní růst v rámci mezinárodních aktivit
firemní benefity, kterými jsou např. výuka angličtiny v pracovní době, jubilea dle kolektivní smlouvy a další (5 týdnů dovolené, stravenky)

Co od Vás očekáváme:
zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
minimálně střední odborné vzdělání, maturita výhodou
znalost angličtiny výhodou
dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
proaktivní přístup řešení problémů a týmového ducha
snahu na sobě pracovat a zlepšovat se
ŘP skupiny B, znalost práce na PC
MS Office (základní, uživatelská znalost)

V případě zájmu o tuto pozici a další informace mě neváhejte kontaktovat na mailu [email protected] nebo na tel: 778 53 22 53.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výroba, společnost s tradicí více než 100 let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3867729  Datum zveřejnění: 10.2.2020