Elektroprojektant - možno i absolvent

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• projektování, návrh a instalace řídících systémů pro průmyslovou automatizaci,
• aktivní práce v týmu za účelem tvorby složitých systémů,
• práce v programu e-PLAN, Auto-CAD.

Požadujeme:

• VŠ technického směru,
• vhodné pro ABSOLVENTY
• vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6, 10 – výhodou, min. §5
• znalost práce v e-PLAN a AutoCAD a případně v jiných CAD/CAE/CAM systémech,
• časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost,
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič),
• AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme:

• práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi,
• osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží,
• profesní růst, jak finanční, tak znalostní,
• četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 100,-Kč, 13. mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.),
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3874779  Datum zveřejnění: 19.2.2020