System Test Engineer in Automotive

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem o nové technologie v automotive a chtěli byste vyvíjet systémy, které jsou zatím pouhou budoucností? Hledáte práci v R&D na pozici vývojového inženýra v mezinárodní firmě, která se o své zaměstnance opravdu stará a díky tomu má výrazně nadprůměrné hodnocení? Dorozumíte se bez problému v Aj? Pokud ano, možná budete mít zájem dělat i toto:

- specifikace, plánování, analýza a provádění testů systémů + vytváření strategie testů
- vývoj způsobu testování systémů a prostředků, jak systémy otestovat co nejlépe
- analýzy problémů a následné řešení interně i externě
- vytváření aplikačních pokynů
- organizování a vykonávání systémových testů
- spolupráce s kolegy na derivaci požadavků na mechaniku, hardware i software

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příležitost pracovat na náročných projektech, které mají obrovský dopad na celý automotive průmysl
- možnost být součástí vývoje produktu od prvotní myšlenky, přes testování až po výrobu
- příjemné, moderní, multikulturní prostředí a spolupráce s kolegy po celém světě
- 6 týdnů dovolené
- flexibilní prac. doba + Home Office
- stravenky, Cafeterie, příspěvek na volnočasové aktivity, kantýna, fitness a outdoor hřiště a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

An automotive supplier and partner to automakers worldwide. As a technology company, they design innovative solutions for smart mobility, with a particular focus on intuitive driving and reducing CO₂ emissions.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Software engineering, Computer Science, Electronic Engineering, Mechatronics or equivalent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ s technickým zaměřením, ideálně Electro/Software engineering, Computer science apod.
- zkušenosti s requirements tools and design tools
- porozumění, jak probíhá proces vývoje softwaru
- angličtina B2+, budete ji denně, neustále využívat
- výhodou by pro Vás byla zkušenost na obdobné pozici, nebo s CANOE, Canalyzer, Labview, C, C++, DSP, případně němčina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3875556  Datum zveřejnění: 19.3.2020