Inženýr kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hluk, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádění rozborů na úrovni dílny FTT a zmetkovitosti
evidování výsledků měření, testů a rozměrových protokolů
provádění analýz příčin problémů ve výrobním procesu
zodpovědnost za schvalování prvních vzorků a vypracování PPAP
spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
komunikace se zákazníky a zodpovědnost za reklamační řízení, 8D

Zaměstnanecké výhody, benefity

variabilní bonusový systém
možnost kariérního růstu
25 dnů dovolené
pracovní volno s náhradou mzdy od 1 - 5 dnů
příspěvek na dopravu
příspěvek na životní a penzijní připojištění
oceňování dárců krve a kostní dřeně
příspěvek na očkování proti chřipce
příspěvek na stravování
půjčky na bytové účely
věrnostní odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro významnou zahraniční společnost s mezinárodní působností hledáme dalšího člena týmu do oddělení kvality. Baví Vás výroba, orientujete se v nástrojích kvality, umíte prodat své myšlenky a výsledky své práce? Pak čekáme právě na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

management kvality, automotive, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání - technické zaměření
zkušenosti z automotive společnosti výhodou
znalost anglického jazyka a německého jazyka podmínkou
znalost čtení výkresů a technických specifikací
znalost statistických metod, SPC
schopnost samostatného řešení problémů
znalost metodiky Six sigma

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3881340  Datum zveřejnění: 30.3.2020