Technická podpora (24 000-30 000 Kč)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

právě jsi dostudoval a chtěl bys pracovat v IT? Nyní máš skvělou příležitost odrazového můstku své kariéry. Nemusíš mít žádné zkušenosti ani ovládat angličtinu. Práce bude navíc jen na jednu směnu (7-15:30), takže budeš mít celé odpoledne pro sebe. Získáš dokonce smlouvu na dobu neurčitou.

náplň práce

• řešení technických požadavků zákazníků po mailu a telefonu
• podpora pomocí vzdáleného přístupu (TeamViewer, RDP apod.)
• spolupráce s vývojovým, testovacím a obchodním oddělení
• práce s MS SQL Server

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 000-30 000 Kč
• stravenky (90 Kč)
• smlouvu na dobu neurčitou
• pracovní dobu od pondělí do pátku (7:00-15:30)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká firma zaměřující se na docházkové/stravovací systémy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

SQL - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3888604  Datum zveřejnění: 9.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc