Poradce/konzultant v optice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste mohli uplatnit svého obchodního a empatického ducha? Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Poradce/konzultant v optice. Náš klient patří ke globálním lídrům v oblasti poskytování poradenství a prodeje oční optiky a nyní hledá posily na své pražské pobočky. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co Vás čeká:
• možnost poradit zákazníkům to nejlepší pro jeho oči
• aktivní prodej brýlí, kontaktních čoček a dalších optických pomůcek
• komunikace se zákazníky na profesionální úrovni
• práce v týmu
• trocha potřebné administrativy

Co Vám nabídneme:
• různorodou práci, kde je možné se stále vzdělávat a profesně růst
• benefity typu stravenky, Cafeterie, bonusy/odměny a další
• slevy na brýle a kontaktní čočky 50% i pro vaše blízké
• plně hrazenou možnost studia se získáním titulu Dis.
• školení a workshopy
• na vybrané prodejny příplatek na dojíždění 2000 Kč

Co od Vás očekáváme:
• SŠ s maturitou (obor oční optik výhodou nikoliv podmínkou)
• zkušenosti s prodejem
• ochotu učit se nové věci a vzdělávat se
• být týmovým hráčem
• ochotu pracovat na směny (8h r/o) a občas o víkendu

Hledáme konzultanty pro lokality Praha Novodvorská, Šestka, Pankrác, Zličín a Letňany.

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy, odměny, Cafeterie, stravenky, vzdělávání, workshopy a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Světový lídr v oblasti poskytování poradenství a prodeje optiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3893540  Datum zveřejnění: 16.3.2020