Technical support engineer - vhodné pro studenty/absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- Analýza, simulace, testování a řešení technických problémů řídicích systémů a dalších aplikací (jak na simulátorech, tak na reálných soustrojích)
- Návrh a zprovoznění jednoduchých i komplexních řešení přímo u zákazníků po celém světě
- Poskytování technického poradenství a expertízy koncovým zákazníkům a distributorům na každodenní bázi
- Komunikace se zákazníky a distributory e-mailem, telefonicky anebo osobně v místě instalace (po celém světě)
- Školení zákazníků a distributorů přímo na dieselových agregátech
- Spolupráce s produktovými manažery, aplikačními inženýry, obchodními manažery a vývojovým týmem

Koho hledáme:

- Elektrotechnické vzdělání se zaměřením na výrobu a přeměnu elektrické energie (synchronní a asynchronní generátory/motory, synchronizace generátorů, regulace, komunikace atd.)
- vhodné pro ABSOLVENTY či STUDENTY posledních ročníků
- Výhodou jsou zkušenosti v energetickém průmyslu, v oblasti řídicích systémů, záložních zdrojů, či měření a regulace anebo technické podpoře v průmyslové oblasti
- Prozákaznická orientace (a to i v rámci interní spolupráce) a zaměření na výsledky
- Pokročilá znalost anglického jazyka – každodenní komunikace se zákazníky po celém světě, ochota školit zákazníky i v anglickém jazyce
- Proaktivita, samostatnost, i schopnost převzít zodpovědnost za svou práci
- Ochota se učit, vzdělávat, rozvíjet a cestovat

Nabízíme:

- Práci v úspěšné stabilní české společnosti, která je lídrem ve své oblasti na mezinárodním trhu
Účast na mnoha zajímavých projektech (v oblasti energetiky, telekomunikací, průmyslu apod.)
- Technickou pozici pro kreativní a proaktivní lidi, kteří se nebojí práce na reálných instalacích
- Profesní rozvoj a vzdělávání, možnost zahraniční stáže na jedné z našich zahraničních poboček: Amerika, Austrálie, Čína, Dubaj, Indie, Itálie, Německo, Rusko, Singapur
- Řadu benefitů jako flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, sportovní akce, cafeteria systém, možnost pořízení Multisport karty a mnoho dalšího

Jak se přihlásit:

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která se zaměřuje na oblast vývoje a výroby řídicích systémů používaných v různých průmyslových odvětvích a energetice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3898512  Datum zveřejnění: 12.5.2020