Technik údržby strojů

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podpora servisních zásahů externích dodavatelů
- řešení operativních požadavků z výroby a technologie
- plánování a kontrola preventivní údržby
- vedení týmu údržby
- dohled nad stavem výrobních zařízení
zajištění bezproblémového chodu zařízení
- spolupráce na instalování nových strojů a linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá mnohotvárná činnost na oddělení údržby
- obsluha moderních strojů
- stravenky v hodnotě 120 Kč
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní pojištění
- roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Švýcarská společnost, která se specializuje na výrobu pryžových komponentů, hledá do své firmy novou posilu! Máte zkušenosti z výrobního prostředí a opravou výrobních strojů? Bavilo by Vás řešit technické problémy či provádět běžnou opravu strojů? Ano? Tak by Vás tato nabídka práce mohla zaujmout.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro, strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3899457  Datum zveřejnění: 31.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc