Technik oprav - základních desek

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním výrobcem elektroniky a poskytovatelem poprodejních služeb, hledáme vhodného uchazeče na pozici Technik oprav.

Co bude Vaší náplní práce?

- Hledat a opravovat závady na základních deskách
- Údržba testovacích zařízení
- Práce dle platných pracovních instrukcí
- Sdílet zkušenosti s pracovními postupy v rámci oddělení, dle potřeby navrhujete implementaci nových postupů
- Odpovědnost za dodržení interních směrnic BOZP a PO
- Při své práci proniknete do nejmenších detailů zapojení desky a pochopíte její celkovou funkcionalitu

Co musíte znát a umět:

- SOŠ/SŠ v oboru elektro, slaboproud
- Platná vyhláška 50
- Víte, k čemu slouží dioda, tranzistor nebo integrovaný obvod?
- Umíte číst ve schématech?
- Jste zručný/á, abyste se naučil/a pájet mikropáječkou?

Co nabízíme:

- Zázemí ve stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Možnost využití plně vybaveného fitness či venkovního hřiště
- Příspěvek na jazykový kurz
- Ranní směna – 8,5 hodiny
- Bonusy/prémie
- Místo výkonu práce: Kutná Hora

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která je předním výrobcem elektroniky a poskytovatelem poprodejních služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3901133  Datum zveřejnění: 5.1.2021