Sladká brigáda v Opavě - 135 až 150 kč/hod - nástup ihned (operátor výroby)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
K Celnici 277/27, 747 73 Opava-Vávrovice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.05.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 135 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha sušenkové výrobní linky
sbírání a balení sladkých výrobků
doplňování krásných obalů
čištění voňavé čokolády z výrobních linek
kontrola kvality produkce, o pauze i ochutnávání :)
3 směnný nebo nepřetržitý provoz
sedíte doma na překážkách? Přihlaste se také

Zaměstnanecké výhody, benefity

průměrná mzda 135 - 150 Kč za hodinu
dlouhodobá i krátkodobá spolupráce na brigádu + možnost převodu na HPP nebo do kmenového stavu
dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
týdenní placené školení

Informace o náboru

Hledáte v této nelehké době brigádu? Přijmeme šikovné pracovníky na pozici operátora výroby cukrovinek v Opavě. Nástup možný ihned a za ještě vyšší mzdu! U nás si nyní v průměru vyděláte 135 - 150 Kč za hodinu. Tak neváhejte a volejte +420 775 430 387 !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pracujete pro předního výrobce oplatek a sušenek, v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu na světě. Pojďte s námi vyrábět Vaše oblíbené sladké pochoutky, BeBe, Fidorka, Oreo, Kolonáda, Milka,atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochota pracovat ve směnném provozu
čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav
věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3909731  Datum zveřejnění: 7.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 135 Kč/hod.