Reagujte bez životopisu

Pohodová práce ve výrobě - smlouva na dobu neurčitou, až 24 000 kč, kutná hora

Randstad s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou stabilní práci? U nás najdete čisté a moderní prostředí, mzdu až 24 000 Kč, smlouvu na dobu neurčitou, nástup přímo do kmene a navíc pro vás máme ubytování, na které vám přispějeme 4000 Kč, a to není vše, o dalších benefitech se dočtete níže.

Jedná se o 12h směny.

Pokud nemáte zkušenosti, nevadí, vše vás rádi naučíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

smlouvu na dobu neurčitou

mzdu až 24 000 Kč měsíčně plus možnost přesčasů

nástup přímo do kmene

4000 Kč příspěvek na ubytování

kompletní zaškolení - vše vás naučíme

skvělé obědy pouze za 6,- Kč s výběrem z české a mezinárodní kuchyně

3000 Kč ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (lékárna, masáže, knihkupectví, slevomat, ...)

5 týdnů dovolené

dvakrát do roka možnost získat bonus 5 000 Kč

autobusová doprava z Kolína nebo Čáslavi zdarma

zvýhodněný mobilní tarif pro vás i vaše blízké

firemní akce - Mikuláš, letní festival…

Informace o náboru

Můžete si zvolit, zda budete pracovat jako montážní dělník/ce elektrického zařízení, kdy budete sestavovat komponenty dohromady dle instrukcí nebo jako operátor/ka montáže, kdy se bude jednat o kompletaci a montování jednotlivých součástek do základní desky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Přední světový výrobce elektroniky a poskytovatelem poprodejních služeb.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 38 zemích, v jeho 4 861 pobočkách pracuje více než 38 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 649 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 38 countries, our 38,000 corporate employees work in 4,861 branches and inhouse locations to employ more than 649,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
110 00 Praha 1
ID: 3924843  Datum zveřejnění: 16.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc