Line Process Engineer s PLC

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 400 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro světového výrobce nízkoenergetických stavebních systémů aktuálně hledáme Line Process Engineera, se zkušeností s PLC a frekvenčními měniči!

Náplní Vaší práce bude:
• zodpovědnost za jednu z výrobních linek
• hodnocení stavu a funkcí procesů stávající výrobní technologie
• navrhování inovací nevyhovující či zastaralé výrobní technologie
• analýza pracovních cyklů
• optimalizace výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• firemní kantýna a stravování (výběr ze čtyř dotovaných jídel)
• benefity v systému CAFETERIA
• kurzy cizích jazyků
• flexibilní pracovní doba
• podporující a férový přístup
• zázemí stabilní a prosperující firmy, které není jedno naše životní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jednička na trhu nízkoenergetických stavebních systémů, světovým výrobcem vysoce kvalitní izolace, stavebních materiálů a opláštění budov s integrovanými solárními prvky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PLC - Pokročilý
Frekvenční měniče - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• technicky zaměřeného ducha
• analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti
• znalost PLC a frekvenčních měničů
• předchozí zkušenost na obdobné pozici (není to však podmínkou, rádi zaučíme i šikovného absolventa)
• aktivní znalost angličtiny (slovem i písmem)
• ochotu k občasnému vycestování
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3928612  Datum zveřejnění: 24.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 400 000 Kč/měsíc