Optometrista/Optometristka až 41 000 Kč/ měsíc

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Optometristka/ optometrista. Pokud máte vzdělání v oblasti optometrie a rádi pracujete s lidmi, dejte nám o sobě vědět. Máte tak skvělou příležitost stát se součástí týmu globálního lídra v péči o zrak a poskytovatele služeb v oblasti oční optiky. Praxe na obdobné pozici není potřeba.
Vaše náplň práce:
• stanovování kvality zrakové funkce
• určování korekční hodnoty
• poskytování rad, které souvisí s korekčními pomůckami
• provádění vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
• pomoc při aplikaci kontaktních čoček
• péče o zákaznický servis nových i stávajících klientů
• vedení drobné administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzdu 31 300 - 41 000 Kč/ měsíc
• relokační příspěvek
• příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
• měsíční bonusová složka až 5.000 Kč/měsíc
• zaměstnanecké slevy na zboží
• možnost Cafeterie a MutiSport karty
• podporu při doplňování Vašich kreditů kvalifikace
• kvalitní zaškolovací proces
• oční vyšetřovnu vybavenou nejnovějšími přístroji

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Globální lídr v péči o zrak a poskytování služeb v oblasti oční optiky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání v oblasti optometrie (Bc. nebo Mgr.)
• uživatelskou znalost práce na PC
• ochotu se dále vzdělávat
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
• profesionální přístup k zákazníkům
• příjemné vystupování
• komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3940589  Datum zveřejnění: 21.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 300 Kč/měsíc