Reagujte bez životopisu

Senior inženýr/senior engineer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost, která se pohybuje především v automobilovém průmyslu a je předním výrobcem a dodavatelem vnitřního vybavení pro automobily značky Škoda, hledá do svého závodu nového kolegu! Máte zkušenosti na obdobné pozici v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Chtěli byste se stát součástí moderního prostředí závodu? Máte zkušenosti s vedením ve výrobě? Přečtěte si podrobně informace o pozici a pokud budete mít pocit, že je tato pozice určená přímo pro Vás, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:

- Řídí a podporuje Produktového, Procesního inženýra a PLC specialistu
- Hodnotí stav a funkci procesů a aparátů stávající výrobní technologie
- Analyzuje pracovní cykly, optimalizuje výrobu a materiálové toky
- Technolog stanovuje technologické postupy a jejich změny
- Stanovuje způsob výroby, případně i použití výrobních nebo provozních - zařízení, strojů, nástrojů pro samotnou výrobu
- Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje
dostatečnou dokumentaci
- Podílí se na zavádění nových technologií (Roboti, Kolaborativní ramena, lineární - posuny, EOL, 3D kamery, senzory, výrobní linky,…
- Implementace procesních změn (MES, SAP).
- Continuous improvement, optimalizace, Lean managment, VSM, Push and Pull
- Podílení se analýzách problému (A3)
- Podílení se analýzách šrotů a repasí (PDCA)
- Návrhy a realizace pro zlepšení produktivity
- Úzká spolupráci s ostatními odděleními (Kvalita, výroba, IT, Logistika, Sales)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr
- Možnost home office (2 dny/měsíc)
- Odpovídající mzdové ohodnocení 4
- 13. plat podle hospodářských výsledků
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- Možnost profesního růstu a vzdělávání
- Příspěvky na dětské rekreace
- Příspěvek na obědy, dotované nápoje
- Poukázky Flexi Pass
- Odměny za životní a pracovní výročí
- Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro
rodinu)
- Zaměstnanecké akcie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

3-5 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3940759  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc