Optometrista/stka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc• odměny, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globální lídr v péči o zrak a poskytování služeb v oblasti oční optiky nyní rozšiřuje své řady. Máte vzdělání v oblasti optometrie, rádi pracujete s lidmi a chtěli byste mít pružnou pracovní dobu? Dejte nám o sobě vědět. Praktické ani prodejní zkušenosti z předchozího zaměstnání nejsou potřeba.

co Vás na pozici čeká:
• vyšetřování zrakových funkcí klientů
• korekce očních refrakčních vad a aplikace kontaktních čoček
• stanovení příslušné dioptrické korekce
• doporučení individuálního zdravotního prostředku (brýle, čočky)
• vedení drobné administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stravenky
• benefitní systém Cafeteria
• zaměstnanecké slevy
• vánoční odměny
• práci ve společnosti, která ocení Vaše znalosti
• flexibilní pracovní dobu
• propracovaný systém vzdělávání
• možnost kariérního rozvoje
• nástup možný dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Globální lídr v péči o zrak a poskytování služeb v oblasti oční optiky.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (min. Bc.)
• ochotu se dále vzdělávat
• prozákaznický přístup
• komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3951218  Datum zveřejnění: 13.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc