Elektrikář

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Choceň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici elektrikář. Společnost se zabývá sériovou výrobou dílů, vyrábí např. kobercové a plastové díly, protihlukové a pěnové izolace. Jsou specialisté na akustiku a tepelnou izolaci ve vozidlech.Vyvíjejí a vyrábí komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla. Máte již zkušenosti jako elektrikář a nevadí vám práce ve třísměnném provozu? Dejte nám o sobě vědět.

Co Vás čeká:
zabezpečení chodu výrobní linky a lisů
diagnostika závad a jejich odstranění
preventivní údržba strojů
vedení technické dokumentace
účast při modernizaci a vylepšování

Co Vám nabízíme:
zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth v ČR
moderně vybavené zázemí, sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje
bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem
možnost kariérního a odborného růstu
13. plat a bonusy
škálu benefitů (příspěvek na stravování, telefonování, penzijní připojištění, sportovní aktivity, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, odměny při pracovních a životních jubileích)

Co od Vás očekáváme:
min. SOU elektrotechnického směru
§6 vyhlášky 50/1978 Sb.
ochotu pracovat ve třísměnném provozu (R/O/N)
zkušenosti na pozici výhodou

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost s dlouholetou tradicí, výrobce součástek do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3951258  Datum zveřejnění: 13.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc