Reagujte bez životopisu

Dělník ve výrobě - 22 000 Kč/měsíc, náborový bonus 5 000 Kč, bonus za doporučení 3 000 Kč,bez víkendů + příspěvek na dopravu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výroby zabývající se lakováním kovových dílů pro automobilový a motocyklový průmysl, stavebnictví či výpočetní techniku hledáme šikovné dělníky. Čeká na Vás práce v přátelském kolektivu a ve stabilní společnosti, mzda 22. 000 Kč měsíčně, stravenky v hodnotě 60 Kč za každý odpracovaný den nebo třeba příspěvek na dopravu až 700 Kč/ měsíc.

Co bude hlavní náplní Vaší práce?
• kontrola kvality hotových výrobků
• doplňování materiálu k zařízení
• odebírání hotových výrobků z pásu
• balení hotových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• hrubou měsíční mzdu 22 000 Kč/ měsíc
• náborový bonus 5 000 Kč
• bonus za doporučení 3 000 Kč
• volné víkendy + svátky
• příspěvek na dopravu 700 Kč/ měsíc
• stravenky 60 Kč za každou odpracovanou směnu ( 33 Kč hradí zaměstnavatel)
• 20 dní dovolené + 5 dní disponibilního volna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Lídr na poli kataforesního, mokrého a práškového lakování v České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• ochota pracovat ve 3 směnném provozu - 7,5h směny ( ranní, odpolední, noční)
• fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3960345  Datum zveřejnění: 8.10.2020