Pohodová práce v klimatizované hale - Horšovský Týn

Randstad s.r.o.

Místo práce
Horšovský Týn, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
20.09.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte klidnou práci v čistém a nehlučném prostředí bez stresu výrobní linky? Dobré dopravní spojení a jistotu stabilní práce na hlavní pracovní poměr? Pak čtěte dál!
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti zdravotnické techniky, s pracovištěm v Horšovském Týně, hledáme nové kolegy.

Vaší prací bude:
montování a kompletace dílů
příprava materiálu
vizuální kontrola dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

21 000 - 26 000 Kč - dle pracovní pozice
5 týdnů dovolené
dotované stravování
příspěvek na dovolenou
možnost profesního růstu
možnost dalšího vzdělávání
přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

vyrábíme na vstřikovacích lisech a montážních liniích plastové komponenty pro inhalátory pro astmatiky, inzulinová a odběrová pera, drogové testery, komponenty pro dialyzační jednotky, sterilní lepidla pro hojení ran, výrobky pro umělé dýchání a mnoho dalších produktů. Kromě výroby inovativních plastových systémů se specializujeme na montáž, dokončovací práce, balení a mezinárodní dopravu k zákazníkovi.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 38 zemích, v jeho 4 861 pobočkách pracuje více než 38 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 649 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 38 countries, our 38,000 corporate employees work in 4,861 branches and inhouse locations to employ more than 649,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1
http://www.randstad.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Renata Marešová
Tel.: +420602217171
E-mail: poslat životopis
ID: 3962505  Datum zveřejnění: 4.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc