Manažer obchodu s NJ

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jaroměř 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komunikace se zákazníky VW a AUDI
- Zpracování analýz trhu a konkurence
- Provádění cenových průzkumů
- Zpracování podkladů pro roční dlouhodobé a strategické plány prodeje
- Navazovaní a udržování profesionálních vztahů s klíčovými osobami u
příslušných zákazníků
- Dohled nad poptávkou, nabídkou a dodržováním terminů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- Zvýhodněné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)
- Závodní stravování v areálu společnosti
- Příspěvky na stravování
- Motivační mzdové ohodnocení
- Prémie dle plnění hospodářských výsledků
- Příležitost pro osobnostní a profesní rozvoj
- Pracovní cesty do zahraničí
- Jazykovou výuku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Česká rodinná společnost s tradicí od roku 1994, která se pohybuje v atraktivním automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod, ekonomika, automotive

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Německý jazyk nebo anglický jazyk na pokročilé
úrovni
- VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického
směru
- Praxi v oblasti zahraničního obchodu (automotive
výhodou)
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Silnou a dynamickou osobnost
- Výraznou orientaci na výsledek
- Schopnost se samostatně rozhodovat
- Výborná znalost na PC
- Řidičské oprávnění skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3964640  Datum zveřejnění: 9.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc