Operátor výroby v Opavě - mzda 20 000 - 24 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Těšínská, Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
21.9.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

3 směnný provoz
jednoduchá manuální práce u poloautomatických výrobních linek
výsledná kontrola vyrobených součástek
možnost postupu na vyšší pozice
práce vhodná pro muže i ženy
nástup možný IHNED nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
mzda 20 000 - 24 000,-
stravenky 100 Kč bez příspěvku zaměstnance
flexipassy za docházku 500Kč/měs
5 dnů zdravotního volna navíc

Informace o náboru

Hledáme ženy i muže do výroby pro automobilový průmysl v Opavě. Jde o fyzicky nenáročnou práci od pondělí do pátku, kterou zvládne každý. Vyděláte si průměrně 20 000 - 24 000 Kč/měsíc a POZOR k tomu vám dáme stravenky v hodnotě 100 Kč, za které vám nesrazíme z výplaty ani korunu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost vyrábějící pedály pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochotu pracovat na směny
dobrý zdravotní stav
věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3965668  Datum zveřejnění: 10.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc