Operátor výroby, až 25.500,- - nástupní bonus 10.000Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci v malém kolektivu?

Nemáte zkušenost ve výrobě, ale chcete jít jiným směrem?

Vyhovuje Vám práce na 3 směny?

Hledáte práci v lokalitě Modřice? Svoz z centra zajištěn.

Hledáme posily do týmu!

Náplň práce:

obsluha stroje, který vyrábí platové výrobky
kontrola výrobků, případně drobné opravy nožíkem, pilníkem,...
jednoduchá manuální montáž plastových dílů (nejedná se o žádné těžké věci)
práce ve 3. směnném provozu (noční začíná v neděli, odpolední končí v pátek) - VÍKENDY JSOU VOLNÉ
před nástupem proběhne prohlídka výroby, ať přesně víte, jak to v práci vypadá

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdu až 25.500,- ( po zapracování až 31.000)
10.000,- nástupní bonus. (3.000kč ve 4. a 5. měsíci, 4.000kč v 6. měsíci)
stabilní dlouhodobé zaměstnaní
stravenky v hodnotě 80kč/den
příspěvek na čištění oděvu
25 dnů dovolené
Active pass až 150kč/den.
svoz z centra Brna až k firmě
bonus 5.000Kč za doporučení nového zaměstnance
narozeninové poukaz, příspěvek na očkování proti chřipce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba plastů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost a pečlivost
týmového ducha
zodpovědnost za svou práci
možnost pracovat na 3 směny ( 6:00- 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3966142  Datum zveřejnění: 10.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc