Pracovník příjmu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma se sídlem u Brna - (cca 20 km směr Pohořelice) hledá kolegy do svého týmu.
Výroba je zaměřena na zpracovávání živočišných produktů.
Jedná se o pozici vhodnou pro fyzicky zdatné !

Informace o pozici:

Pracovník příjmu:
řidičský průkaz sk. B, zkušenost s VZV !nutnostní!, práce i v chladnějším prostředí, manipulace s těžkými břemeny, dozor nad příjmem zboží, zaskladňování

Mzda:
29.000,- až 34.000,- dle schopností

Směnnost:
třísměnný provoz
8 hodinové směny Po - Pá
výjimečná směna v sobotu

Požadavky na pozici:
fyzická zdatnost nezbytná!
práce ve stoje - fyz. stav v pořádku
odolnost vůči zápachu (živočišný průmysl)
samostatnost na své pozici vyžadována
dodržení požadovaných zkušeností v rámci specifikace pozic

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:

pravidelné navyšování mezd (dle pracovního nasazení)
13. a 14. mzda (v červnové mzdě + listopadové mzdě) - závisí na ekonomických výsledcích
+ 2000,-/měsíc v případě nemarodění
5 týdnů dovolená
po odpracovaných 2 letech odměna 10.000,-
příspěvek na jídlo (možnost výběru ze 4 variant obědů)
zajišťování potřebných kurzů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3970619  Datum zveřejnění: 20.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc