Pracuj ve výrobě na 2 nebo 3 směny, až 27.500,- - Slatina

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v čistém a tichém prostředí?
Jste rádi, když nejste celý den na nohou, ale můžete se chvíli i posadit?
Máte dobrý zrak a manuální zručnost na drobnou práci?
Hledáme pracovníky na 2 nebo 3 směny.

Nově navýšené mzdy:
2směny až 25.000,–
3směny až 27.500,–

Zaměstnanecké výhody, benefity

2 směny až 25.000,–
3 směny až 27.500,–
25 dnů dovolené
celkem 40minut přestávky

Extra příplatek za práci ve 3 směnném provozu – 1.500Kč
Příspěvek na závodní stravování (pro Vás obědy od 26Kč)
Čtvrtletní odměny a bonusy
Čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí
Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)
Možnost pracovat na stejné směně s vašim známým nebo rodinným příslušníkem
Nadstandardní příplatky
Hlídané parkoviště v areálu společnosti
nástupní bonus 10.000,– rozpočítaný do prvních 4měsíců
co od vás očekáváme
Manuální zručnost - drobnější práce
Dobrý zrak
Schopnost práce v kolektivu
Umět pracovat podle manuálu
nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

drobná manuální práce
testování hotových výrobků
obsluha výrobního stroje
práce podle manuálu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3979982  Datum zveřejnění: 1.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc