Retail Store Manager

Randstad s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného a zkušeného Retail Store Managera, který bude vést a koordinovat velký tým v oblasti prestižních módních značek. Máte zkušenosti s vedením a rozvojem většího týmu v oblasti retailu a bez problémů se domluvíte anglicky, nebo německy? Rádi se s Vámi potkáme a představíme Vám novou výzvu. Zkušenosti z módního průmyslu jsou vaší velkou výhodou! Podívejte se co Vás čeká:

Vaše zodpovědnosti:
- Budete zastupovat General Store Managera und spolu s ním mít zodpovědnost za prodejní plochu s více jak 7.000 m2 a s více jak 200 mezinárodními značkami
- Společně budete řídit flagship store v Praze, hlavně prodej
- Budete zodpovědný za obraty a KPIs
- Budete zodpovědný za tým 130 lidí a dále je rozvíjet
- Manažerská odpovědnost za obchodní dům v rámci mezinárodního koncernu
- Naším cílem je podpořit Vás v rozvoji na pozici General Store Manager

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- 50% a 20% slevu na nákup pro zaměstnance
- 2 x do roka výběr pracovního oblečení v celkové hodnotě až 30.000,- Kč
- Vstřícná a přátelská atmosféra ve společností s dlouholetou tradicí
- Možnost seberealizace a kariérního růstu
- Reprezentativní prostředí v centru Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Prodej značkové módy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ vzdělání
- Zkušenost s vedením větších týmů (80 a více zaměstnanců) v retailu (oblast módy velkou výhodou)
- Orientace na zákazníka a nadstandardní zákaznický servis jsou pro Vás samozřejmostí
- Vášeň pro módu a lidi
- Dokážete rozeznat trendy a potenciál, realizovat změny a máte strategické a pragmatické myšlení
- Nadstandardní MS Office znalosti, které využíváte při analýzách, reportech a tvorbě konceptů
- Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny (dennodenní využití)
- Osobnost s přirozenou autoritou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 38 zemích, v jeho 4 861 pobočkách pracuje více než 38 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 649 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 38 countries, our 38,000 corporate employees work in 4,861 branches and inhouse locations to employ more than 649,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3981254  Datum zveřejnění: 2.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc